Dizayn 360

Dizayn360, yaratıcılık ile bilgi, realizm ile hayal gücü, fonksiyon ile farklı yaşam biçimlerini yorumlayarak ele aldığı mimari ve iç mimari projelerle birlikte ürün tasarımları geliştiren ve bunların uygulanmasını gerçekleştiren bir tasarım ve uygulama ofisidir.

Dizayn360'ın iç mimari, mimari ve ürün tasarım anlayışı, modern mimari terminolojisinin başlıca prensiplerinden ilham alır.Bu anlayış, deneysel yaklaşımıyla kendini sürekli olarak geliştirir ve çağdaş bir dilde ilerici tasarım çözümleri üzerinde yoğunlaşır.Dizayn360, ortaya koyduğu farklı ölçekli mekan tasarımlarında keşfedilmemiş yaşam tecrübeleri sunar.

Dizayn360, küçük ölçekli özel bir apartman dairesinden büyük ölçekte tasarladığı çok katlı konutlara kadar birçok farklı alanda projeye imza atmıştır.İç mimari anlamada otel, kafe ve restoran tasarımları, çalışmalarının ilk örneklerini oluştururken; bugün konut, hastane, AVM, çevre düzenleme, restorasyon, kumlama ve epoksi boya işleri çalışma alanına dahil olmuştur.

Vizyonumuz

Estetik ve görsellik açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödeün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak.İnsanlığa, doğaya ve çevreye olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

BİZE ULAŞIN